Przekładnie zębate, walcowe i kątowe

Przekładnia zębata to urządzenie mające za zadanie przekazanie napędu ze źródła napędzającego układ do zespołu napędzanego. Odbywa się ono dzięki pośrednictwu współpracujących par kół zębatych. Produkowane przez nas przekładnie zębate walcowe i kątowe charakteryzują się prostą konstrukcją oraz wysoką klasą dokładności wykonania kół zębatych i korpusu, co pozwala na cichą, równomierną i bezawaryjną pracę przekładni. Ze względu na niski stopień skomplikowania, są one szybkie i relatywnie tanie w naprawie, co w połączeniu z niewygórowaną ceną powoduje, iż są to bardzo atrakcyjne produkty znajdujące zastosowanie nie tylko w napędach przenośników taśmowych i zgrzebłowych, ale również w innych gałęziach przemysłu.

Produkcja przekładni – zalety rozwiązań stosowanych przez Glimag

-najwyższa jakość, która możliwa jest do uzyskania dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu oraz wyspecjalizowanej kadrze pracowników,
-szerokie zastosowanie – oferowane przez nas fabrykaty mają zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu,
-oferujemy przekładnie pracujące w układach walcowych i kątowych,
-przekładnie produkowane przez Glimag cechuje wysoka klasa dokładności oraz bezawaryjna praca,
-wysoka klasa wykonania zapewniająca cichą i równomierną pracę.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy oraz nowoczesnemu parkowi maszynowemu wybierając produkty Glimag, macie Państwo gwarancję, że dokonujecie wyboru najwyższej jakości przekładni zębatych. Jeżeli macie pytania związane z naszą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.